o mnie

program do poczęcia

SESJE INDYWIDUALNE

warsztaty

blog

Ajurweda dla Kobiet!
Prosto, praktycznie, naturalnie

Sesje
Wzmacniające Zdrowie

PAKIET 4 SPOTKAŃ 1:1

To 4 godziny indywidualnej pracy ze mną online.
Otrzymasz odpowiedzi na najważniejsze pytania dotyczące

Twojego zdrowia.

korzyści
z udziału

Zyskasz większą świadomość swojego ciała, tego co się z nim dzieje i z czego wynikają Twoje dolegliwości. W końcu je zrozumiesz!

Zaczniesz pracować nad wprowadzeniem nowych nawyków, które będą wzmacniać zdrowie

Otrzymasz konkretne odpowiedzi i wskazówki dopasowane do Ciebie i Twoich dolegliwości

To idealna opcja dla Ciebie jeśli:

9

Masz problem m.in. z trawieniem, jelitami, z dodatkowymi kilogramami. Nie wiesz co jeść, by Ci służyło.

9

Czujesz się ciągle zmęczona, brakuje Ci energii, masz problem z koncentracją, pamięcią

9

Stres, presja, nadmierne poczucie obowiązku albo zamartwianie się o przyszłość, niepokój, problem ze snem lub huśtawki nastrojów – zbyt często Ci towarzyszą

9

Czujesz, że zaniedbałaś swoje zdrowie i czas zająć się sobą! Bo szczęśliwa Mama to szczęśliwa Rodzina!

jak pracujemy

Jak Wyglądają Spotkania?

1

Pierwsze Spotkanie

Dokonamy głębokiej analizy, dzięki której poznasz mocne i słabe punkty Twojego zdrowia. W końcu zrozumiesz swoje ciało i umysł, jak funkcjonuje i z czego wynikają Twoje dolegliwości.

2

Drugie Spotkanie

Zidentyfikujemy szczegółowo Twoje bariery zdrowia: sposób odżywiania, styl życia, pracy i odpoczynku. Otrzymasz wskazówki, jak je pokonać i pracować nad zdrowymi nawykami, które będą budować witalność, zdrowie i zadowolenie.

3

Trzecie Spotkanie

Zaczniesz wzmacniać ciało – otrzymasz listę produktów i ziół, które są dopasowane do Ciebie. Przygotuj się na zakup dodatkowych ziół i uzupełnienie produktów spożywczych.

4

Czwarte Spotkanie

To opracowanie dalszego – realnego do wdrożenia – planu, byś po zakończonych sesjach dalej, już samodzielnie pracowała nad zdrowiem. Plan dostosowany do Ciebie, Twoich potrzeb i możliwości.

ile to kosztuje

Twoja Inwestycja

Pakiet 4 spotkań 1:1

Wzmacniających  Zdrowie

597 zł

Otrzymasz:

  • 4 spotkania po 60 minut
  • Sesje realizowane w ciągu maksymalnie 2 miesięcy od zakupu
  • Szczegółowa rozpiska produktów spożywczych
  • Zioła dopasowane do Twoich potrzeb i dolegliwości
  • Lista produktów wzmacniających i odżywiających Twoje ciało
  • Plan działania na dalsze miesiące, po zakończonych sesjach

Dodatkowe Informacje

Pracujemy w zaufaniu i dyskrecji.  W bezpiecznej atmosferze.  W pełnym zrozumieniu. Jak kobieta z kobietą, która sama odbyła tę podróż.

*BONUS*

  • Linki do sklepów – gdzie szybko i sprawnie kupisz wszystko, co potrzebujesz. Nie tracisz czasu na szperanie w sieci czy jeżdżenie po specjalistycznych sklepach.
  • Możliwość wykupienia kolejnych sesji ze zniżką.

***Ważne*** Celem sesji nie jest zastępowanie porad medycznych Twojego lekarza lub bycie substytutem doradztwa medycznego. Wskazówki należy zawsze wykorzystywać w połączeniu z zaleceniami, które otrzymałaś od lekarza, pod którego opieką aktualnie jesteś.

Dobre Słowa
i Rekomendacje

od klientek

Bardzo rzeczowa i pomocna konsultacja. Monika dała mi proste rady na zmiany w mojej duecie i stylu życia, nie wymagające jednak wielkich rewolucji i nakładów finansowych. Wszystko przy tym wytłumaczyła, motywując mnie do działania. Dziękuję i polecam gorąco! – Magdalena

Spokój, opanowanie, rzetelność, znajomość tematu i wiedza, którą stale pogłębia to tylko niektóre z cech, którymi można opisać Monikę. Konsultacja dała mi dużo do myślenia, choć z ajurvedą zetknęłam się wcześniej, ale dopiero Monika poukładała wszystko w całość. Polecam z czystym sumieniem skorzystać z jej wiedzy… warto. – Ewa

Monika jest wspaniałą, ciepłą, ale przede wszystkim kompetentną osobą. Nastawiona jest na wsłuchanie się w pacjenta oraz dostosowanie zaleceń do jego aktualnych możliwości. Bardzo wspierająca, szczególnie dla młodych Mam. Serdecznie polecam Monikę. – Magda