o mnie

program do poczęcia

SESJE INDYWIDUALNE

warsztaty

blog

Ajurweda dla Kobiet!
Prosto, praktycznie, naturalnie

Skontaktuj się…

Interesuje Cię współpraca ze mną? Masz pytania dotyczące tego, jak mogę Cię wesprzeć? Napisz do mnie na kontakt@monikakogut.pl lub wypełniając poniższy formularz. Z przyjemnością odpowiem.

+48 506 549 412

kontakt@monikakogut.pl

FUNDACJA ROZWOJU EDUKACJI i EKOLOGII „FREE”, ul. Ruciana 53a, 43-300 Bielsko-Biała

K

NIP: 5472219984

K

REGON: 386638545

K

KRS: 0000852561

dla wszystkich pytań

NAPISZ DO MNIE

Z przyjemnością poznam Ciebie i Twoją historię.
Na wiadomości odpowiadam w ciągu 48h.

1 + 4 =

Najczęściej Zadawane Pytania

9

Nie znam ajurwedy, czy to dla mnie?

Oczywiście. Nie musisz znać ajurwedy, by skorzystać z mojego wsparcia. Pomogę Ci wdrożyć praktyki wzmacniające płodność, prosto, praktycznie, naturalnie. Na miarę Twoich możliwości i potrzeb.

9

Czy mogę wykupić tylko jedno spotkanie?

To opcja tylko dla klientek, które skorzystały z pakietu sesji lub indywidualnego programu „Droga do Poczęcia”

Dla nowych osób nie ma takiej możliwości, ponieważ nie załatwisz sprawy jednym spotkaniem. A chcę, żebyś osiągnęła swój cel! Wzmacnianie płodności to proces wymagający Twojego zaangażowania i czasu. Jeśli jesteś zainteresowana ale niepewna, umów się ze mną na bezpłatną 20-minutową rozmowę.

9

Dlaczego to podejście do płodności działa?

Ponieważ ajurweda patrzy holistycznie na Twój styl życia, równowagę emocjonalną, dietę, środowisko. Podejście: „najpierw oczyszczam, a potem odżywiam” jest wyjątkowo skuteczne, bo kluczowym jest usunięcie toksyn, znalezienie równowagi, zbudowanie zdrowia i energii witalnych, ponieważ to one wspierają nowe życie zanim wprowadzisz suplementację.

9

Czy to jest bezpieczne?

WHO uznaje ajurwedę za najstarszy, naukowy i holistyczny system opieki zdrowotnej. Ajurweda doskonale uzupełnia zalecenia medycyny zachodniej! To bezpieczne i bardzo korzystne połączenie dwóch systemów w dążeniu do ciąży. Moje wskazówki zawsze powinnaś stosować w połączeniu z zaleceniami, które otrzymałaś od swojego lekarza.

Masz więcej pytań?
Napisz do mnie >