o mnie

SESJE INDYWIDUALNE

warsztaty

podcast

blog

Ajurweda dla Kobiet!
Prosto, praktycznie, naturalnie

Dziękuję!

Dołączyłąś do listy kobiet, które chcą poznać praktyki ajurwedyjskie wzmacniające płodność. Za chwilę otrzymasz pierwszy email.

Jeśli mail potwierdzający zapis wpadł Ci do SPAMu, koniecznie przerzuć go do skrzynki odbiorczej, a mój adres mailowy kontakt@monikakogut.pl dodaj do kontaktów. Dzięki temu kolejne maile, które będę do Ciebie wysyłać zawsze dotrą do Twojej głównej skrzynki.

Do usłyszenia!

Monika Kogut

Pracuj ze Mną

oferta

Pakiet 4 sesji online

Podczas sesji poznasz swoją konstytucję psychofizyczną – silne i słabe strony Twojego zdrowia. Zidentyfikujemy bariery płodności i opracujemy plan działania. Zaczniesz pracować nad wzmacnianiem płodności.

4-miesięczny Program Droga do Poczęcia

To indywidualnie dopasowany do Ciebie i Twoich potrzeb program pracy 1:1 wraz z głębokim procem oczyszczania. W czasie programu pod moim okiem i z moim wsparciem przygotujesz się holistycznie do poczęcia dziecka.

Mini kurs Metoda na Ogrodniczkę

To metoda 5 kroków, która nauczy Cię, jak wg Ajurwedy wspierać układ rozrodczy. Zobaczysz, jak duży efekt możesz osiągnąć dzięki małym, ale regularnym krokom.

Nie wiesz
co wybrać?

20-minutowe
Spotkanie Wstępne

Jeśli interesuje Cię współpraca ze mną, ale nie wiesz, jaka opcja wsparcia będzie dla Ciebie najlepsza, lub masz pytania i chcesz lepiej mnie poznać, to zapraszam Cię na niezobowiązującą, bezpłatną rozmowę wstępną.